Oferta obejmuje sprzedaż ostatniej z 6 działek o pow. 798m2 w Łodzi w rejonie ulicy Gościniec.
Na teren zostały wydane Warunki Zabudowy oraz pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o pow. 180m2 wraz z garażem. Dzięki czemu od razu można rozpoczynać budowę bez zbędnych formalności.
Do działki został doprowadzony prąd, zaś woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia.
Działka położona w cichej i spokojnej okolicy wśród pól i łąk, oddalona od ulicy Kolumny.
W okolicy nowo wybudowane domy jednorodzinne.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
By kupić nową nieruchomość musisz sprzedać inną? Skontaktuj się z nami! Zaproponujemy Ci jej odkup lub korzystne warunki sprzedaży i dopilnujemy zgrania terminów.
238 000,00 PLN (298,25 PLN)
Działka budowlana -Łódź Górna
Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Łódź
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Łódź Górna
- Powierzchnia:798 m2
- Numer oferty: S365371
- Cena: 238 000,00 PLN
- Cena za m2: 298,25 PLN